Kurumsal

Hakkımızda

25 yıl önce İstanbul'un Karaköy semtinde kurulan şirketimiz, inşaat malzemeleri satışı ve uygulamaları alanında 13 yıl boyunca faaliyet göstermiştir. 2007 yılında ise dünya genelinde ilk kez izolasyonlu sentetik çim üretimi yaparak Zaha Hadid tarafından tasarlanan Pendik Marina'da Grassmembran çim teras uygulaması gerçekleştirdik. Bu başarılı projeden bir yıl sonra, Eren Talu'nun ADAM&EVE otelinde dünyanın en büyük GRASSIDING çim cephesi uygulamasını gerçekleştirdik.

Aynı yıl seri üretime geçerek kendi yalıtım fabrikamızda GRASSIDING çim cephe, GRASSMEMBRAN çim teras, GRASSHINGLE çim çatı ve BALLISTICGEL likit membran ürünlerini üretmeye başladık. İnovasyona verdiğimiz önemle 2015 yılında ısı-ses-absorbe özelliği olan GRASSFOAM çim süngeri yalıtım levhaları üretim tesisimizi Bursa Orhangazi'de açtık. Şirketimiz, otel, spor zeminleri ve inşaat sektörlerinde yıllardır hizmet vererek birçok yurtiçi ve yurtdışı marka projelerde yer aldı.

Son olarak, 2019 yılında Antalya Aksu'da kurulan GARDENGAMES fabrikamızda bahçe oyunları ve yeni spor zemin altyapı malzemeleri üretmeye başladık. Tüm bu başarılı gelişmelerde, NURTEKS Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Nalbant, Zaha Hadid, Eren Talu ve Emre Arolat gibi sektörün önde gelen isimleriyle çalışmanın yanı sıra, Flycam firmasının hava görüntüleri, Sayın Kenan Işık'ın seslendirmesi ve Sayın Fahir Atakoğlu'nun müzikleri de bizim için büyük destek olmuştur. Mimarlık ofisimiz, lansman, satış ve pazarlama ekibimiz, fabrika çalışanlarımız ve şantiye emekçilerimiz adına teşekkür ederiz.

Saygılarımla

KURUCUMUZ

DDDD

MEHMET ARİF ÇAVUŞOĞLU
KURUCU

EKİBİMİZ

BERAAT RAZİ ÇAVUŞOĞLU
GENEL MÜDÜR

FETİYE AYAOKU
SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ

ŞARA ÇAVUŞOĞLU
LANSMAN VE REKLAM SORUMLUSU

MUHAMMET SARIYILDIZ
ŞANTİYELER KOORDİNATÖRÜ

MEDET EMRULLAH
PROJE MİMARI

MUSTAFA KARATAŞ
FABRİKA MÜDÜRÜ

MUSTAFA YILDIZ
ŞANTİYE ŞEFİ

FATİH ÖZCAN
USTABAŞI

MEHMET YAZICI
SATIŞ TEMSİLCİSİ

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.